Przewóz osób Polska Belgia

Belgia

W ostatnich latach Belgia stała się krajem, do którego wyjeżdża coraz więcej Polaków. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku transportowego, uruchomiliśmy sieć połączeń z Polski do tego właśnie kraju. W przeciwieństwie do innych przewoźników Blue-Bus odbierze Cię spod domu i dowiezie pod podany adres szybko, bezpiecznie i bez żadnych problemów. Nie mamy stałych punktów docelowych, w których wysadzamy pasażerów. Każdy kończy swoją podróż w wybranym przez siebie miejscu bez obaw o uciążliwe przesiadki z ciężkimi bagażami. Wybierając nasze usługi, możesz liczyć na najwyższą jakość. W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów wyspecjalizowana flota pojazdów wyposażona została w najnowocześniejsze rozwiązania: klimatyzowane wnętrza, system GPS czy ograniczniki prędkości.

Komfort przede wszystkim

Podróż z Polski do Belgii nie należy do najkrótszych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy pasażer czuł się na każdym etapie podróży komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie. Nasze busy wyposażone są w wygodne szerokie siedzenia z zagłówkami i podłokietnikami. Miejsca rozłożone są w taki sposób, aby każdy pasażer mógł wyciągnąć nogi w wygodnej pozycji. Wybierając nasze usługi, nie musicie obawiać się, że długa podróż busem będzie dla Ciebie męcząca. Zadbaliśmy również o rozrywkę; każdy nasz bus wyposażony jest w ekrany LCD, na których wyświetlane są filmy. Co więcej, na całej trasie można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi.

Doświadczona kadra kierowców

Blue-Bus w swoich kręgach skupia tylko najlepszych w swoim fachu. Każdego dnia o bezpieczną podróż naszych klientów dbają wykwalifikowani kierowcy, którzy przejechali setki tysięcy kilometrów po europejskich drogach i doskonale znają przepisy obowiązujące w przemierzanym przez nich państwie. Wszyscy nasi pasażerowie mogą liczyć na każdym etapie podróży na pomoc i wsparcie ze strony naszej załogi.

Lider na polskim rynku

Stale obserwujemy dynamicznie zmieniające się trendy na rynku transportowym i na ich podstawie dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań Klientów. Proponujemy wysokiej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Najważniejsi są dla nas pasażerowie; to dla nich każdego dnia przemierzamy tysiące kilometrów pomagając im oraz przeróżnym przesyłkom dotrzeć się do celu. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że grono zadowolonych Klientów stale się powiększa. Ich zaufanie dodaje nam mocy i pozwala nam rozszerzać ofertę o nowe trasy i usługi.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem.