Przewóz osób Polska Holandia

Busy Holandia

Trasa Polska Holandia jest nam bardzo dobrze znana. Codziennie przemierzamy ją dla Was, abyście mogli szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie, dotrzeć do celu podróży. Na przewozie osób znamy się jak nikt inny. Wiemy doskonale, jak ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków transportu, dlatego do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy najnowocześniejsze pojazdy, których standardowym wyposażeniem są wygodne, szerokie siedzenia z podłokietnikami. Nie musicie obawiać się, że po dłuższej podróży będziecie czuć zmęczenie. Wnętrza naszych busów zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewniały jak największy komfort podczas długiej podróży, odpowiednia ilość miejsca pozwala swobodnie wyciągnąć nogi.

Doświadczeni kierowcy

Miliony kilometrów bezwypadkowej jazdy, sprawny, szybki i bezpieczny przewóz osób oraz paczek dostarczanych bez najmniejszych uszkodzeń prosto pod podany adres to cechy, z których nasza firma jest niezmiernie dumna. Wszystko dzięki wykwalifikowanym pracownikom, którzy w trasie spędzili setki godzin. Każdego dnia doświadczeni kierowcy dbają o to, aby na trasie europejskiej zapewnić swoim pasażerom maximum bezpieczeństwa. Nasi kierowcy są przeszkoleni w kontekście bezpiecznej jazdy, doskonale znają przepisy obowiązujące w krajach, przez które przebiega trasa, dzięki czemu na każdym etapie podróży służą pomocą, wsparciem oraz dobrą radą.

Busy do Holandii

Blue-Bus należy do grupy liderów na polskim rynku przewozowym. Podróż możemy zacząć z każdego miejsca w województwie pomorskim i zachodniopomorskim, wszelkie przesyłki dostarczamy z adresu pod adres. Podróżujemy do każdego miasta w Holandii, oferując elastyczność w wyborze celu podróży. Standardem są ograniczniki prędkości oraz system monitorowania GPS - wszystko po to, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

Liczne udogodnienia

Wielogodzinne podróże nie muszą być nudne. W Blue-Bus zadbaliśmy o to, aby pasażerowie podczas pokonywania trasy czuli się swobodnie, dlatego w każdym naszym pojeździe zamontowany jest ekran LCD, na którym wyświetlane są filmy. Co więcej, na całej trasie jest możliwość korzystania z sieci darmowego Wi-Fi. Internet w dzisiejszym świecie jest niezbędny w pracy, nauce czy rozrywce. Możliwość korzystania z takiego udogodnienia podczas podróży pozwala nadrabiać zawodowe zaległości, zasięgnąć świeżych informacji, załatwiać różnego rodzaju formalności lub po prostu umilać czas.

Wysoka jakość atrakcyjna cena

Lata doświadczenia, umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klientów oraz ciągła obserwacja zmieniającego się rynku pozwoliła nam wypracować optymalne rozwiązania, dzięki którym proponujemy najwyższą jakość usług w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem.