Przewóz osób Polska Niemcy

Brama Brandenburska Niemcy

Szukasz szybkiego i taniego transportu do Niemiec? Doskonale trafiłeś! Firma transportowa Blue-bus przygotowała dla Ciebie doskonałą ofertę. Wybierając nasze usługi, możesz liczyć na najwyższą jakość i komfort podróży, ekspresowy, a co najważniejsze bezpieczny transport z Polski do Niemiec. Naszą misją jest ciągłe doskonalenie, dlatego obserwujemy stale zmieniające się trendy na rynku transportowym i ulepszamy naszą ofertę po to, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Każdy bus wyposażony został w wygodne, szerokie siedzenia z zagłówkami i podłokietnikami oraz dużą przestrzeń na nogi. Nie musicie się martwić, że długie godziny spędzone w pozycji siedzącej wpłyną negatywnie na wasze samopoczucie.

Doświadczenie

Nad bezpieczeństwem podczas podróży czuwają doświadczeni kierowcy, którzy “za kółkiem” spędzili tysiące godzin, przemierzając europejskie trasy. To dzięki nim każdego dnia nasze busy przekraczają granice kolejnych państw, pozwalając swoim klientom szybko i bezproblemowo dotrzeć do celu podróży. Doświadczenie na międzynarodowych drogach oraz doskonała znajomość praw obowiązujących w krajach, przez które przebiega trasa sprawia, że na każdym etapie podróży pasażerowie mogą liczyć na pełne wsparcie i dobre rady naszej załogi.

Busy do Niemiec

Blue-Bus jako jeden z liderów na polskim rynku przewozowym wychodzi naprzeciw wszelkim potrzebom klientów z całego kraju. Transport możecie zamówić z dowolnego miejsca w województwie pomorskim i zachodniopomorskim. Bez problemu zjawimy się pod podany adres, skąd chcesz rozpocząć swoją podróż i dowieziemy Cię bezpiecznie i szybko do celu. Wszystkie nasze busy, nie tylko te wysyłane do Niemiec spełniają najwyższe standardy. Możliwość podłączenia do darmowej sieci wi-fi, ekrany LCD, na których wyświetlane są filmy, klimatyzacja, wygodne wnętrza oraz bezpieczne ulokowanie bagaży to w obecnych czasach standard. Flota naszych pojazdów została wyposażona we wszystkie te udogodnienia. Dodatkowo w trosce o pasażerów na każdym siedzeniu zamontowane są pasy bezpieczeństwa. Do celu trafiamy dzięki nowoczesnemu systemowi GPS. Wszystkie te udoskonalenia sprawiają, że nasze usługi cieszą się stale rosnącym zaufaniem ze strony Klientów.

Najwyższy komfort w niskiej cenie

Klienci korzystający z naszych usług cenią nas nie tylko za wysoki standard. Doskonale wiemy, że komfort jazdy odgrywa jedną z najważniejszy ról. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwoliło nam wypracować niezwykle konkurencyjną ofertę. Wygodne wnętrza wyposażone w najnowocześniejsze udogodnienia w połączeniu z niezwykle atrakcyjną ceną biletów sprawiają, że na rynku transportowym nie mamy sobie równych.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem.