Transport paczek

Blu-bus zajmuje się nie tylko międzynarodowym przewozem osób. Nasi Klienci z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego mogą również skorzystać z możliwości przewozu paczek i różnego rodzaju przesyłek. Zasięg usług naszej firmy obejmuje północną część Niemiec oraz całą Holandię i Belgię. Przesyłki odbieramy spod Twojego domu i bez problemu dostarczamy pod wskazany adres na terytorium naszych zachodnich sąsiadów.

Doświadczenie i prestiż

W branży transportowej czynnie działamy od wielu lat, dlatego doskonale wiemy jak zapewnić szybki i bezpieczny międzynarodowy przewóz dóbr. Zaufało nam tysiące osób powierzając w nasze ręce różnego rodzaju przesyłki. Z najwyższą starannością świadczymy usługi dbając o to, aby na każdym etapie transportu stan przekazanych nam rzeczy był nienaruszony. Możecie mieć pewność, że z nami żadna z paczek podczas transportu nie zaginie i w ciągu 1-3 dni roboczych dotrze do celu.

Przewóz paczek Polska Niemcy

Najczęściej przemierzaną przez nas trasą jest Polska-Niemcy-Polska. Częstość kursów na tym szlaku jest regulowana przez popyt. W zależności od zapotrzebowania dostosowujemy naszą ofertę w taki sposób, aby sprostać powierzonym nam zadaniom i dostarczyć wszystkie dane nam przesyłki.
Aby nadać paczkę prosimy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z naszym biurem. Wszelkie szczegóły oraz dokładne daty są ustalane podczas rozmowy z pracownikiem biura rezerwacji.